KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246292
nr 1424 6292
Oidentifierad konstnär. Signerad, Hundt, Skogsstjärna. Olja på pannå, 22x17, yttermått inklusive ram: 37x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:29:41
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)